Що подарувати тітки на день народження? Ідеї подарунків

Що подарувати тітки на день народження – цікаві ідеї

Цікава це завдання — вибирати подарунки на день народження різним людям. Адже у всіх у них принципово різні запити, принципово різні потреби, одним словом, завдання в будь-якій ситуації досить непроста. Ось, наприклад, тітка. За якими критеріями подарунок повинен вибиратися для неї? Що відрізняє її від інших родичів? Як же тоді зрозуміти, що їй сподобається, а що буде далеко не настільки бажано? Насправді є кілька хороших, перевірених часом опцій, які навряд чи розчарують. Розглянемо деякі цікаві з них дещо більш докладним чином – ну а потім вже вам вирішувати, що з них ви можете-таки теоретично вибрати. Отже, що подарувати тітки на день народження?

Інтер’єр

Перша категорія подарунків — це інтер’єрні подарунки, які орієнтовані саме на те, щоб не просто догодити людині, але і гарненько прикрасити його житло. Адже у віці, який, найімовірніше, притаманний вашій тітці, турбота про будинок переходить якщо прямо не на перший план, то мінімум стає дуже важливою і помітною.

Тільки, ну звичайно ж, перед тим, як подарувати щось подібне, обов’язково постарайтеся згадати у всіх деталях особливості будинку тітки, загальний стиль її інтер’єру. Інакше вийде так, що ви просто подаруйте їй подарунок навмання, і він не буде застосований за своїм призначенням, що буде дуже прикро.

 1. Меблі. Щось невелике, щоб не займало багато місця, але приємне. Стілець, тумба, оригінальна полиця що підходить до інтер’єру.
 2. Інтер’єрна прикраса. Різні вази, статуетки, красиві тарілки, які ви можете повісити на стіну – підійде все, лише б воно було красивим.
 3. Картина. Вишуканий варіант, що можна подарувати. Можна як придбати що-то вже написане, а можна замовити спеціальну версію, картину, що створять ексклюзивно для іменинниці. Наприклад, її портрет, написаний з фото.

Картина портрет

Практично

Далі йдуть практичні подарунки, які не просто подарують приємні емоції та враження, але і, в ідеалі, чимало полегшать побут.

Щоб підібрати такий ось презент з розумом, обов’язково прислухайтеся до того, що людина хоче особисто. Він може згадувати в розмовах про свої бажання, причому абсолютно мимоволі. Буде дуже приємно згадати це і застосувати в подальшому, так би мовити, на благо.

  1. Техніка. Дуже часто вдома не вистачає якоїсь техніки, наприклад, посудомийної машини, фена, міксера, незамінного на кухні – так варіантів може бути багато.

 

  1. Сертифікати. Якщо ви не знаєте, який в принципі подарунок може бути по-справжньому практичним, то просто подаруйте сертифікат, наприклад, в магазин, де продають різнотипні товари для дому. Таким чином ви точно не прогадаєте – так і іменинниця буде задоволена, що зможе вибрати те, що їй гранично хочеться.

Подарунковий сертіфікт

 1. Їжа. Мова йде про різних наборах кави, чаю і так далі, дорогих, якісних та ще й бажано, щоб вистачило надовго. Таке завжди приємно, практично, так і зайвим точно вже ніколи не буде.

Кава

Подарунки своїми руками

Також дуже приємно, коли ви робите щось власноруч. Адже це показує, що ви не просто спонтанно пригадали про дні народження, але й приділили якийсь час підготовки подарунка, проявили турботу. Отже, що подарувати тітки на день народження з того, що ви можете зробити?

  • Прикраси. Можна зробити якусь прикрасу, начебто симпатичного браслета, кулона і так далі своїми руками? Відмінно. Тоді подарунок тітки знайдено.
  • Фотоальбоми. Можна оформити обкладинку фотоальбому в техніці скрапбукінгу, а потім всередину помістити різні фотографії як тітки, так і людей, що їй дороги. До цього непогано додати електронну версію цього ж фотоальбому.

 • Статуетки. Якщо ви можете своїми руками виліпити статуетку, то тоді це буде дуже цінний подарунок – і цікаве інтер’єрне прикраса.
 • Портрети. І знову повертаємося до тематики картини. Але тільки тепер це має бути щось таке, що ви зробите особисто. Даний варіант підходить для тих, хто вміє малювати. Ну а якщо ви-таки не вмієте, то ніколи не пізно навчитися. Ось, наприклад, один з можливих прикладів:

 

Інше

Цілий ряд подарунків є відмінним вибором та ось тільки не вписується ні в одну з означених вище категорій. Тому розглянемо такі презенти окремо від інших. Отже, які у вас є опції, якщо все вищеперелічене з яких-небудь причин вам не те щоб підійшло?

  • Поїздка. Завжди майже безпрограшним варіантом буде поїздка в якесь дуже цікаве місце. Природно, необхідно, щоб вона співпадала з відпусткою іменинниці. Необов’язково це може бути якесь закордонне місце. Це цілком можуть бути і якісь локальні цікаві локації, наприклад, курорти, орієнтовані на відновлення її здоров’я і так далі.

Цікава поїздка

 • Майстер-класи. Може бути тітці давно хотілося освоїти щось нове? Наприклад, навчитися готувати оригінальні страви, навчитися нарешті співати, робити макіяж або ще щось? Тоді можна подарувати їй пробний запис на майстер-клас. Такий варіант, що подарувати тітці, безумовно буде хорошим – і, бути може, вона продовжить.
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: