Що подарувати свекрусі? Кілька безпрограшних варіантів

Що подарувати свекрусі – цікаві та практичні рішення

Подарунок кожній людині, кого ви знаєте, повинен підбиратися на підставі його особистих властивостей і якості, так і на підставі того, яку роль у вашому житті він грає. Інколи тут досить просто розібратися. Наприклад, подарунки коханій людині або батькам – справа досить прямолінійне. Але що робити, коли мова заходить, наприклад, про свекрухи? От як раз питання, що подарувати свекрусі, не такий простий, як здається спочатку. Але завжди є якісь хороші варіанти, як куплені, так і ті, які можна зробити своїми руками, на які можна звернути увагу. Саме їх ми й розглянемо далі.

Що подарувати свекрусі – цікаві та практичні рішення

Краса і здоров’я

Коли ви вирішуєте, що подарувати свекрусі, перше, що приходить на майже будь розум – це щось, пов’язане зі сферою краси і здоров’я, тому що складно уявити, щоб якась жінка не жадала б виглядати (і, звичайно, відчувати себе вкрай чудово, скільки б років їй не було.

Звичайно, тут треба витримати баланс – важливо, щоб подарунок ні на що не натякав, не міг ніяк образити свекруха, інакше вийде ну зовсім незручно.

 • Набір косметики. Відмінний подарунок свекрухи на її ювілей – можна знайти такі набори, які і по своїй суті гарні, і оформлені так, що подарувати не соромно.
 • Абонемент на фітнес. Класика жанру. В будь-якому віці хочеться підтримувати себе у відмінній формі. Але будинку це робити проблематично. Тому і стане в нагоді такий абонемент.
 • Прикраси. Що подарувати з прикрас – вирішувати лише вам, тому що вибір неймовірно широкий. Кулони, браслети – що завгодно, що поєднується зі стилем свекрухи. Подивіться, що у неї вже є, щоб зрозуміти, яким саме візуальному стилю вона в реальності віддає перевагу.

Для дому

Також, вибираючи, що подарувати свекрусі, можна звернути увагу на такі конкретні речі, які будуть гарні для її будинку. Це дуже компромісний подарунок на ювілей, що і на день народження.

Звичайно, тут вже не варто забувати, що необхідно попередньо відвідати цей будинок, щоб переконатися, що те, що ви даруєте, там ще немає.

 • Квіти. Домашні квіти – відмінний варіант того, що можна подарувати свекрусі в принципі. Головне, вибрати те, що буде подобатися їй і, одночасно, те, що буде добре виглядати в її інтер’єрі.
 • Кухонний комбайн. Корисна річ, яка буде дуже хороша з практичної, раціональної точки зору. Адже всім потрібна допомога на кухні – чому б не конкретно в такому вигляді?
 • Посуд. Звичайно ж, посуд у подарунок свекрухи повинна бути дорогою, преміальної, красивою і дуже якісної, не інакше. Кришталь, фаянс – тільки якісні матеріали, так само як і тільки якісне виконання, стильно смотрящих на будь-якій кухні.

Красива посуд

Практично

Наступна категорія подарунків – це якісь практичні речі, які зроблять життя свекрухи трохи зручніше і приємніше.

 • Постільна білизна. Хто відмовиться від відмінного постільної білизни, яке і приємно по суті, і прекрасно прикрашає інтер’єр.
 • Подушки. Декоративні подушки (які, при бажанні, можна зробити і прямо своїми руками) це також і прикраса інтер’єру, і зручний побутовий елемент.
 • Халати. Ще одна річ, яка, без варіантів, ніколи не буває зайвою. Можна підібрати дуже гарний варіант, який прикрасить не тільки ювілей, але, грубо кажучи, і кожен день взагалі.

Халат

Власноруч

Звичайно, подарунок вашій свекрусі на ювілей можна зробити і безпосередньо своїми руками. І це ж буде не менш приємно, ніж будь-який куплений варіант.

 • Відео. Знайдіть всі відео зі своєю свекрухою, які у вас є в персональному наявності – і змонтуйте з них на ювілей один кліп, який буде своєрідною історією її життя – красивою та захоплюючою.
 • Портрет/шарж. Якщо ви намалюєте його своїми руками – це буде просто чудово, але якщо ні, то теоретично можна замовити і досвідченому художнику – радості у одариваемой від цього не поменшає. Тепер їй буде що повісити на стіну – і це не нудне фото, а справжній стилізований портрет.
 • Фотоколаж. Нарешті, можна зібрати на ювілей величезна кількість фото свекрухи і зробити з них один значний колаж – дуже пам’ятна річ, яку, при якісній реалізації, буде зовсім не соромно повісити на безпосередньо стіну. Та й емоцій від перегляду власної історії, коли вона не розділена, а знаходиться в одному місці, буде більш ніж достатньо.

Ось, наприклад, як зробити такий колаж:

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: