Що можна подарувати жінці на: ювілей 55 років?

Що подарувати жінці на 55 років – хороші варіанти

До кожного чоловік неодмінно повинен бути свій підхід у будь-якій ситуації та дарування подарунків не є винятком. Часом так просто вибирати щось не настільки вимогливої молоді – а що з поколінням старших? Наприклад, назріває ювілей, жінці виповнюється 55 років – наприклад, вашій тітці або колезі, а то й подрузі. І що на такий день народження можна подарувати? Які можуть бути ідеї, щоб вони по-справжньому людини порадували, так і щоб вам було зовсім не соромно за речі, що ви даруєте. Тут може бути кілька різних підходів розглянемо найбільш цікаві – адже подарунок на день народження може бути або не бути оригінальний, але вибиратися він однозначно повинен як з розумом, так і, неодмінно, з душею. Отже, що подарувати жінці на 55 років?

Що подарувати жінці на 55 років – хороші варіанти

Для душі

В першу ж чергу, подарунок повинен бути для душі, безперечно. І деякі категорії подарунків точно орієнтовані саме на, так би мовити, душу. Адже так приємно на ювілей порадувати людину, та ще в такому чималому ступені. Тоді день народження запам’ятається надовго, та й до вас ставлення стане ще більш позитивним.

Такі подарунки відрізняються тим, що необхідно як можна більш чітко підлаштовувати їх під індивідуальні переваги людини. Адже як такий презент порадує, якщо він не враховує особливості організації душі конкретної людини? Точніше, порадувати-то він може, а ось зачепити – тут навряд чи.

 1. Квиток. Що подрузі, колезі, що тітці – всім подобається ходити на якісь заходи. Це можуть бути концерти, це можуть бути різнотипні театральні вистави, це можуть бути ексклюзивні кінопокази. Можна вибрати хороший варіант, і тоді вашій подрузі або будь-який інший іменинниці буде більш ніж приємно.
 2. Кінотеатр

 3. Музика. Хто не любить музику? Хоча зараз все стає більш цифровим, коли у людини тільки що прогримів ювілей-55 років, йому найбільше хочеться мати улюблених артистів на фізичних носіях. Тому можна придбати хороші диски – це буде приємний варіант.

Музичні диски

Для краси

В будь-якому віці жінці хочеться здаватися чарівною. І не варто думати, що ювілей-55 років хоча б чимось прямо відрізняється в цьому питанні. Тому чудовим рішенням буде оригінальний або не дуже подарунок, який буде ставитися саме до цієї категорії. Подаруйте на ювілей те, що зробить жінку ще кращим – і вона буде задоволена. Адже для багатьох в такому віці все тільки починається, відбувається справжній другий розквіт, який не можна не підтримати.

Тільки, коли ви обираєте такий ось подарунок на ювілей, не можна перетнути тонку грань – не робіть нічого, що так чи інакше може натякати на вік. Це просто непристойно, це може лише зіпсувати ювілей і неприємно нагадати про те, що юні роки вже позаду. Так що будьте з цим гранично акуратні.

 • Косметика. Особливо добре подарувати подібне подрузі, але й іншим категоріям іменинниць такий подарунок припаде на день народження до душі. Природно, ніяких омолоджуючих кремів, ще тільки натяків на вік в день народження не вистачало.
 • Косметика

 • Аксесуари. Акуратні, відповідні віку і приємно виглядають аксесуари, начебто парасольок або сумок, будуть завжди доречні не тільки приємним додаванням до стилю, але також просто будуть практичними. Чудовий подарунок подрузі.
 • Прикраси. Вибирайте на день народження тільки розкішні і якісні метали (якщо ви даруєте подрузі або колезі, то можна бути трохи скромніше), причому вибирайте прикраси гідного розміру, і тоді іменинниця точно оцінить те, що ви їй вручіть на ювілей. Приклад вибору:

Класика жанру

Нарешті, що подарувати, якщо ви не знаєте, що ви хочете подарувати на день народження? Звичайно ж, квіти. Саме квіти є справжньою класикою жанру, саме квіти можуть сподобатися що тітці, що колезі, саме квіти завжди є універсальним символом краси і жіночності в будь-якому віці. Але потрібно ще і вибрати їх. Розглянемо, які квіти краще всього вибирати на подібний ювілей, хоча тут також варто ґрунтуватися в першу чергу на смаки.

 • Троянда. Такі квіти є універсальним рішенням в будь-якому (без винятків) віці, але в 55 років вони особливо гарні. Краще віддати перевагу насичені червоні, тому що яскраві і світлі кольори є долею молодих.
 • Подарунок і троянда

 • Хризантеми. Ці квіти займають гідне друге місце для такого віку. Що подрузі, що тітці їх однаково приємно подарувати. Вибирайте букет це більше, щоб бутони були побільше. І тоді виглядати це буде і правда дуже розкішно. Відмінний варіант, що подарувати жінці на 55 – або більше.
 • Кали. Якщо хочеться витонченості, якщо хочеться подарувати на день народження особливо розкішні квіти, то можна відшукати кали. Ви точно не помилитеся з таким презентом.

Калли

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: